نتایج جستجو برای عبارت :

مقاله علمی معرفتی نظر و صاحب نظر

قلب ماآتشفشانش مهدی صاحب زمان/جسم ماگشته امانش مهدی صاحب زمان/حضرتش مانند شمس وماه تابش میکند/حجت حق در جهانش مهدی صاحب زمان/کعبه هم درانتظار طلعت زیبای او/حق همیشه درفشانش مهدی صاحب زمان/جمعه هااین اشک چشمان مثل زمزم میشود/آن امام درنهانش مهدی صاحب زمان/گریه ها اندر فراقش حالتش یعقوبی است/ذکر ما فیض بیانش مهدی صاحب زمان/شد امید اهل بیت و حافظ قرآن حق/لطف حق درآسمانش مهدی صاحب زمان/دشمنان راحضرت اوخوار ورسوامیکند/تیرحق اندرکمانش مهدی صاحب
ماه تنهای من ای سرو خرامان و رهاجمله ای نقض بگو حرف تو آیات خدادر پریشانیه احوال منه در ماندهدیدن روی تو جان است و حدیث تو دوا در بر صاحب اسرار به اصرار بگوجان ما در گرو آن رخ زیباست به جامطلع و مقصد شعرم تو یگانه منجیای خدا حفظ کن از شر و بدی صاحب عصر ما را
ای معدن ظهور وفا صاحب الزمانآقا بگیر دست مرا صاحب الزمان
فَصلُ الخِطاب عِندَکُم، إنّی لَکُم مُطیعآیینه ی صفات خدا صاحب الزمان
بی لطف و رحمتت به هدایت نمی رسمبی تو شوم اسیر بلا صاحب الزمان
آلوده ام قبول ولی مُؤمنٌ بِکُمدارم به سینه حب شما صاحب الزمان
رسوا منم که رحمتت از یاد می برمکردی به من همیشه عطا صاحب الزمان
هر شب صدات می زنم و گریه می کنمکی می رسی به داد گدا صاحب الزمان؟
یادی کن از گدای خودت در نوافلتوقت سحر، زمان دعا صاحب الزمان
دارم ا
مقاله علمی-معرفتی درباره "نظر و صاحب نظر": اخیر مقاله ای با این مضون بدستم رسید که خواندنش برایم هم ارزشمند بود و هم تامل برانگیز. این مقاله هم به بررسی جنبه های علمی،روانشناسی،عصب شناسی و فیزیولوژیکی انسان و تاثیر این جنبه ها بر اظهار نظرها و رفتارهای می پردازد و هم کالبدشکافی نظر و صاحب نظر و نیز نقد و آسیب شناسی بر اظهار نظرهای متعدد ما ایرانی هاست خواندش عاری از لطف نخواهد 
لینک مقالهhttps://philpapers.org/archive/SAR-8.pdfقسمت برگزیده صفحات 5تا 44 
مقاله علمی-معرفتی درباره "نظر و صاحب نظر": اخیر مقاله ای با این مضون بدستم رسید که خواندنش برایم هم ارزشمند بود و هم تامل برانگیز. این مقاله هم به بررسی جنبه های علمی،روانشناسی،عصب شناسی و فیزیولوژیکی انسان و تاثیر این جنبه ها بر اظهار نظرها و رفتارهای می پردازد و هم کالبدشکافی نظر و صاحب نظر و نیز نقد و آسیب شناسی بر اظهار نظرهای متعدد ما ایرانی هاست خواندش عاری از لطف نخواهد بود.
لینک مقالهhttps://philpapers.org/archive/SAR-8.pdfقسمت برگزیده صفحات 5تا 44 
محققین زیر در 5 سال گذشته (2015 تا 2019)، در کمتر از هر 5 روز، به طور متوسط در نشر یک مقاله همکاری داشته اند:
امیر حسین صاحبکار هر 2.9 روز یک مقالهمحسن خاکزاد هر 3.28 روز یک مقالهفریدون عزیزی هر 3.62 روز یک مقالهمحمد رضا گنجعلی هر 4.6 روز یک مقالهمسعود صلواتی نیاسری هر 4.7 روز یک مقاله
در این محاسبات فقط مقالات ریویو و اریجینال (Article and Review) در نظر گرفته شده اند.
خری به درختی بسته بود، رهگذری خر را باز کرد. خر وارد مزرعه همسایه شد و تر و خشک را با هم خورد.

زن همسایه وقتی خر را در حال خوردن سبزیجات دید، تفنگ را برداشت و یک گلوله خرج خر نمود و خر را کشت.

صاحب خر وقتی صحنه را دید. عصبانی شد و زن صاحب مزرعه را کشت!

صاحب مزرعه وقتی با جسد خونین همسرش روبرو شد، صاحب خر را از پای درآورد!

به رهگذر گفتند چکار کردی؟!
گفت من فقط یک خر را رها کردم!

➕هرگاه میخواهید ویرانی به بار آورید، خران را آزاد کنید!
حس یه قطعه پازل رو دارم که متعلق به کسیه که عاشق پازله . تیکه ی پازل قبلا کامل کننده ی پازلی بوده که صاخب پازل ها خیلی دوستش داشته . اما هنه ی قطعات این پازل گم شدن و فقط یه این یه قطعه مونده . صاحب پازل این یه قطعه رو خیلی دوست داره . ازش مراقبت و می‌کنه کلی و حواسش بهش هست . صاحب پازل ها طبق معمول کلی پازل جدید می‌خره . پازل های هر کدوم صدها یا حتی بیشتر قطعه دارن . اما صاحب همجنان به یاد تک قطعه ی پازل هست . اما به نظر شما ، یه قطعه ی پازلی که هیچ حفر
سلام
چند روزی که دارم فکر می کنم،چرا نمیشه یه نفر پیدا کرد تا بفهمه چی میگم،سو تفاهم پیش نیاد...خوب تا دو روز دارم زمزمه میکنم به قول یه عالمی ،ماها بی صاحب نیستیم...ما امام زمان عج رو داریم..
یا امام زمان عج من که بی صاحب نیستم لطفا کمک کنید ،درست تصمیم بگیرم.
جهت فرج صلوات بفرستید لطفا
زن همسایه وقتی خر را در حال خوردن سبزیجات دید، تفنگ را برداشت و یک گلوله خرج خر نمود و خر را کشت.
صاحب خر وقتی صحنه را دید. عصبانی شد و زن صاحب مزرعه را کشت!
صاحب مزرعه وقتی با جسد خونین همسرش روبرو شد، صاحب خر را از پای درآورد!
به رهگذر گفتند چکار کردی؟!
گفت من فقط یک خر را رها کردم!
هرگاه میخواهید ویرانی به بار آورید، خران را آزاد کنید!
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
ساختار استاندارد مقاله
به ترتیب:
ص 1: بسم الله + مشخصات+اسم مقاله+ استاد مشاورص 2: چکیده + کلیدواژهص 3: مقدمهص 4:شروع متن مقاله ....یک صفحه به آخر: نتیجه گیریصفحه آخر: منابع
✅نکته: مقاله پاورقی داشته باشد.  ✅سرتیتر فونت 16 . فونت مقاله 14.✅ فاصله بین خطوط 1.5 که تقریبا در هرصفحه A4 حدود 300 کلمه باشد.
همه روزه پاسخگو سوالات پژوهشی شما در راستای تدوین مقاله هستم.
#واحد پژوهش مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع)

ادامه مطلب
مقاله م یه سایتیشن جدید داره!
مقاله م فوریه 2019 چاپ شد، و توی یازده ماه ده تا سایتیشن جدید داره.
بچه های ازمایشگاه ما ده نفری یه مقاله میدن و با اینکه هر ده تاشون توی پایان نامه شون اون مقاله رو سایت میکنن، ولی بیشتر ازون دیگه سایت نمیشه. من توی پایان نامه م مقاله م رو سایت نکردم. ده تا مقاله درست و حسابی مقاله م رو سایت کردن.
من کارم رو توی فوقم خیلی دوست داشتم. میدونستم که کار تاپی از آب درمیاد. خیلی کم ساینتیستی کار ما رو انجام میده چون جدیده و م
این مقاله یکی از مقالات بسیار خوب و کم نظیر است. این مقاله به سنجش کیفیت خدمات مذهبی می پردازد. نام این مقاله «Quality in religious services» است. بسیاری از مقالات بازاریابی دین به این مقاله ارجاع داده اند. این مقاله در سال 2001 نگارش یافته است.
این مقاله را از اینجا دریافت کنید.
ای که هر چیز در برابر قدرتش تسلیم کرده 
ای که به امر او اسمانها بر پا گشته 
ای که رعد به فرمان او غرش زند 
ای امرزنده  ای بخشنده  ای براورنده ارزوها 
ای رهاننده اسیران 
ای دارای فخر و زیبایی 
ای صاحب مجد و زیبایی 
ای صاحب جود و بخشش 
منزهی تو ای که جز تو معبودی نیست 
فریاد برهان ما را از اتش ای پروردگار من 
ای سود رسان ای شنوا   ای روزه دهنده هر روزی خور
ای یاور هر بی یاور  ای عیب پوش هر معیوب 
ای فریادرس من  ای پناه دهنده من  
ای راهنمای سر گردا
سلام
چند روزی که دارم فکر می کنم،چرا نمیشه یه نفر پیدا کرد تا بفهمه چی میگم،سو تفاهم پیش نیاد...خوب تا دو روز دارم زمزمه میکنم به قول یه عالمی ،ماها بی صاحب نیستیم...ما امام زمان عج رو داریم..
یا امام زمان عج من که بی صاحب نیستم لطفا کمک کنید ،درست تصمیم بگیرم.
جهت فرج صلوات بفرستید لطفا
نوشته شده 1398/09/22ساعت17:51
خوب واقعا خوب میشه ،مدام زمزمه کنم ،با امام زمان عج حرف بزنم....
با خداوند رفیق و مونس بشیم
اگر در حال حاضر صاحب یک ساعت اپل هستید ، ممکن است بخواهید آن را بر اساس سلیقه و ترجیحات خود تنظیم کنید. خبر خوب این است که جایگزین کردن باندهای Apple Watch دشوار نیست. در این مقاله ، ما در مورد برخی مراحل صحبت خواهیم کرد که می تواند به شما در سفارشی سازی …The post اگر می خواهید باند اپل واچ را تغییر دهید ، 4 قدم را دنبال کنید appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2WdxrU7
مشاهده مطلب در کانال
آیت الله بهجت می فرمود:
تکان می خوری بگو یا صاحب الزمان، می نشینی بگو یا صاحب الزمان،برمی خیزی بگو یاصاحب الزمانصبح که ازخواب بیدار میشوی مؤدب بایست، صبحت را با سلام به امام زمانت شروع کن وبگو آقا جان دستم به دامنت،خودت یاریم کن، شب که می خواهی بخوابی اول دست به سینه بگذار و بگو   السلام علیک یا صاحب الزمان بعد بخواب، شب و روز را به یاد محبوب سر کن. اگر اینطور شد شیطان دیگر در زندگی توجایگاهی نداره، دیگرنمی توانی گناه کنی، دیگرتمام وقت بیمه
مقاله شماره 108 ::An Investigation of Muscle Models for Physiologically Based Intonation Modellingسال انتشار : 2015شبیه سازی و ترجمه کامل این مقاله موجود می باشد.زمینه مرتبط : عصبی عضلانی_ مدلسازی بیولوژیکی
جهت دریافت اصل مقاله به کانال تلگرامی زیر مراجعه گردد:
                                                          @arshaddars
باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدامی کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفانذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورامی زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفیباب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد در ماجراچون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جانش رهاس
مقاله شماره 116☑️ این مقاله به استخراج و جداسازی سیگنال تنفسی از سیگنال قلبی ECG  با دو روش مختلف پرداخته است.سال انتشار:2013✅✅✅ این مقاله  ژورنالی می باشد✅✅
کانال تلگرامی ما به آدرس :
                                                      @arshaddars
زمینه مرتبط: پردازش سیگنال _پردازش سیگنال ECG
دسترسی دانشجو یان و دانشمندان به بایگانی تخصصی و نو مقاله انگلیسی همواره یک کدام از مساله در روش انجام پروژه ها و پایان نامه های تحصیلی بوده است . بخش اعظمی از ناشران مقاله‌ها قابلیت دسترسی به نوشته بدون نقص مقاله را فقط در عوض اخذ مبالغ بالا قابلیت و امکان پذیر می نمایند و دانشکده ها هم به طور معمول توانا به خرید کل بایگانی مقاله های ما یحتاج دانشجو ها نیستند . تارنما ایران پیپر  رویه حلی جامع و بی آلایش برای اختلال دانلود مقاله است . شما می
✅مقاله شماره 152 ✅❇️❇️❇️Coarse to fine K nearest neighbor classifierپیاده سازی کامل مقاله +دیتا ست+گزارشجهت دریافت مقاله با ادمین کانال به آیدی    @mind4هماهنگ فرمایید.این مقاله ژورنالی می باشد. سال انتشار: 2013زمینه : شناسایی آماری الگو(پترن) _ پردازش تصویر
جهت دریافت نسخه اصلی این  مقاله به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

@arshaddars
اعتراف فخر رازی عالم مشهور اهل تسنن به معصوم بودن و لقب صاحب الزمان امام مهدی علیه السلام
فخر رازی عالم و مفسر بزرگ و مشهور اهل تسنن پیرامون معصوم بودن و صاحب الزمان بودن امام عصر علیه السلام می‌نویسد:
وجماعة من الشیعة الامامیة یسمونه بالامام المعصوم. وقد یسمونه بصاحب الزمان ویقولون بأنه غائب. ولقد صدقوا فی الوصفین ایضا لأنه لما کان خالیا عن النقائص التی هی حاصلة فی غیره کان معصوما من تلک النقائص وهو ایضا صاحب الزمان.
عده‌ای از شیعیان دوا
{شناخت شناسنامه ای امام زمان(عج) - شماره 37}

دلیلِ تعَدُّدِ القاب امام زمان(عج)

به نظر می رسد، متعدّد بودنِ القاب امام زمان، دلیل دیگری بر وضعیت امنیتی و خطرناک آن دوران بوده است.
«صاحب الدار» به معنای «صاحب خانه ی پدری و جَدّ ایشان است» که در آنجا غایب شده. اسحاق بن یعقوب میگوید: توقیعی (و متنی) به خط مولایم «صاحب الدار» صادر شد...
امروزه بعضی افراد، فقط یک اسم مستعار دارند، چرا امام زمان به چندین لقب، مورد خطاب قرار می گرفتند؟ به نظر نمی رسد ک
مقاله شماره 139❇️وزندار کردن K نزدیک ترین همسایه❇️Weighting of the k-Nearest-Neighbors 2010✅✅✅پیاده سازی شده و راهنمای خط به خط اجرای برنامه  و دیتاست های کامل استفاده شده در مقاله و گزارش کامل این مقاله موجود میباشد.
زمینه مرتبط: شناسایی آماری الگو، شبکه عصبی

@arshaddars
#حدیث_مهدوی 
امام رضا(ع)
«ریان بن صلت می گوید: به خدمت امام رضا علیه‌السلام عرض کردم: آیا شما صاحب این امر هستید؟ فرمود:«انا صاحب هذا الأمر، و لکنی لست بالدی أملاها عدلا، کما ملئت جورا، و کیف اکون ذلک، علی ما تری من ضعف بدنی، و ان القائم هو الذی اذا خرج کان فی سن الشیوخ و منظر الشبان
ادامه مطلب
#حدیث_مهدوی 
امام رضا(ع)
«ریان بن صلت می گوید: به خدمت امام رضا علیه‌السلام عرض کردم: آیا شما صاحب این امر هستید؟ فرمود:«انا صاحب هذا الأمر، و لکنی لست بالدی أملاها عدلا، کما ملئت جورا، و کیف اکون ذلک، علی ما تری من ضعف بدنی، و ان القائم هو الذی اذا خرج کان فی سن الشیوخ و منظر الشبان
ادامه مطلب
دانلود رایگان مقاله در وبسایت scipaper.ir
وبسایت ساینس پیپر یکی از بهترین وبسایت های ارائه دهنده مقاله های علمی می باشد که در این وبسایت قادر خواهید بود فقط با یک کلیک و با کمترین زمان مقاله خود را دانلود کنید.
برای ورود به سامانه دانلود مقاله برروی لینک زیر کلیک کنید.
http://www.scipaper.ir/
✅مقاله شماره 151 ✅❇️❇️❇️Cuffless Blood Pressure Estimation Based on Photoplethysmography Signal and Its Second Derivativeپیاده سازی کامل مقاله  برای 12 دیتا+ دیتاستجهت دریافت مقاله با ادمین کانال تلگرامی به آیدی    @mind4هماهنگ فرمایید.این مقاله ژورنالی می باشد. سال انتشار: 2017زمینه : پردازش سیگنال های پزشکی (BSP)_ پردازش سیگنال دیجیتال

@arshaddars
با سلام خدمت شما همراهان گرامی، با عرض معذرت نسبت به اینکه مدتی امکان پست گذاشتن نداشتم، در گیر مقالاتی بودم که فردا یکی از اونها رو بارگزاری خواهم کرد.
خواهش میکنم این مقاله رو مطالعه کنید نظرتون رو راجع بهش به من بگید چون برام مهمه و قصد دارم تا چند وقت دیگه این مقاله خاص رو به برخی صاحب نظران برسونم.
پیشاپیش از کمک تون سپاسگذارم.
علیرضا قهرمان نیا
راستی یه کانالی هم در ایتا راه انداختم به اسم چریک فرهنگی، لطفا عضو بشید.

eitaa.com/cherik_fahangi
مقاله «شناسایی عوامل سازمانی مؤثر بر مدیریت پژوهش و فناوری سازمان های دانش بنیان در ایران» در نشریه چشم انداز مدیریت دولتی منتشر شد: شماره 35، 1397. 
جهت دریافت مقاله می توانید به لینک مراجعه کنید.
این مقاله نیز همچون مقاله قبل، مستخرج از پژوهشی در سال 1389 است که اکنون منتشر می شود. این مقاله به عوامل سازمانی و مقاله قبل، به عوامل فراسازمانی می پردازد. 
یکی از سایت هایی که به راحتی هر چه تمام تر می توانید دانلود مقاله را از آن انجام دهید . ایران پیپر است . از این رو با در نظر گرفتن تمامی این فاکتور ها شما می توانید مقالاتی را استفاده کنید . که بعدا برای داوری به مشکل بر نخورید .
مراحل داوری مقاله و چگونگی تصمیم گیری پایانی ادیتورروند داوری در مجلات مکانیسمی برای در دست گرفتن و آنالیز کیفیت مقاله ها است . این پروسه از روش عده‌ای از متخصص ها و اشخاص دانشگاهی صورت میگیرد . با این وجود , داوران روزن
تا خدا در کشور ایران خدایی می کند /مهدی صاحب زمان از نهضت خمینی یاری می کند /گوی از گردونه ای هستی بدور افتاده است /هر که از ولایت فقیه فکر جدایی می کند /ولایت حرف اول در جهان است /خامنه ای نایب مهدی صاحب زمان است /شاعر مظفرآبادی از خراسان رضوی شهر بردسکن روستای مظفرآباد
خطاست اگر هرکس را در هر منصب قرار گرفت مسیول بنامیم .
از مسیول مسیولیت دان و مسیولیت پذیر در انجام مسیولیت هرگز کوتاهی سر نمیزند .
نام ایشان همان صاحب منصب است خواه به حق خواه به غصب .
استفاده به هنگام و به جا از کلمات حق آنهاست .
مقاله شماره 105 :: Automatic  detection  of  P,  QRS  and  T  patterns  in  12  leads  ECG  signal based  on  CWTسال انتشار : 2016شبیه سازی این مقاله موجود می باشدزمینه مرتبط : پردازش سیگنال

@arshaddars
در یک مقاله اقناعی ، کار نویسنده این است که خواننده را متقاعد کند که یک دیدگاه خاص را بپذیرد یا یک اقدام خاص را انجام دهد. مقالات اقناعی مستلزم تحقیق خوب ، آگاهی از سوگیری خواننده و درک کاملی از هر دو طرف مسئله است. یک مقاله اقناعی خوب نه تنها دلیل صحیح نظر نویسنده را نشان می دهد ، بلکه دلیل مخالف بودن نادرست بودن مقاله نیز نشان می دهد.
ادامه مطلب
بسیاری از افراد به دنبال نویسنده مقاله هستند. همه ما درباره مجازات محتوای تکراری شنیده ایم. بیاموزید که چگونه با یافتن بالاترین کیفیت ابزار نوشتن مقاله با کمترین هزینه ، از آن جلوگیری کنید. بازاریابی مقاله یکی از محبوب ترین روش های رایگان ترافیک رایگان است. بسیاری از بازاریابان از این مقاله به عنوان یکی …The post مقاله برون سپاری برون سپاری – نحوه یافتن مقاله بازنویسی مقاله به صورت آنلاین امروز appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگ
شما به راحتی می توانید با دانلود مقاله مورد نظر تمامی آموزش های لازم را ببینید . در ادامه به خصوصیاتی در مورد نحوه نوشتن مقاله پرداخته اییم . یک پژوهش را عیناً تکرار فرمائید : شما میتوانید یک مقاله را تعیین و عیناً آن را انجام دهید . این کار در دنیای دانش دوچندان متداول است به دلیل آنکه هر پژوهشی بایستی بارها تکرار شود تا بتوان راجع‌به آن با قطعیت لحاظ بخشید . شما می توانید ابزارها و پرسشنامه‌های آن پژوهش را مجدد اجرا کرده و مطابق با آن مقاله ,
 نیمه شعبان

ای وَلی اعظم مولا صاحب الزّمان،ای منجی ِ عالَم مولا صاحب الزّمان
گل نرگس،صاحب مجلس،همدم و مونس خوش آمدی
حجتُ ا...،یا ولی ا...،بقیة ُ ا...، خوش آمدی

ای وَلی اعظم مولا صاحب الزّمان،ای منجی ِ عالَم مولا صاحب الزّمان
ز قدوم  مبارکت،همه جا گشته گلفشان
شده گلبانگ کائنات،ذکر یا صاحب الزّمان

ای وَلی اعظم مولا صاحب الزّمان،ای منجی  عالَم مولا صاحب الزّمان
هل اتا و نصری مولا صاحبَ الزّمان،تو امام  عصری مولا صاحب الزّمان
همه عالَم
بســـم رب شـــهدا
کانون فرهنگی منجی و مسجد صاحب الزمان عج برگزار می نماید.
*جشن بزرگ میلاد امام حسن عسگری علیه السلام،همراه با محفل انس با قرآن
 ،  پنجشنبه 14  آذر ماه 98⏰ بعد نماز مغرب و عشاء
میناب محله شهرک امام (کریم آباد) ،  مسجد صاحب الزمان عج

امروزه دانلود مقاله از اهمیت بسیار زیادی بر خوردار است . بدون توجه به ویرایش مقاله و کنار هم قرار دادن مطالب شما به مقصود مورد نظر خود نخواهید رسید . هر مقاله ایی برای نوشتن نیاز به رعایت قواعدی برای نوشتن مقاله دارد . از این رو باید همه آن ها را رعایت کنید . بیان نکاتی در مورد نوشتن یک مقاله جهت راهنمایی بیشتر به ادامه مطلب توجه داشته باشید . ارزش و امتیاز مقاله و مقاله نویسی بر هر کسی معلوم و مبرهن است . ولی چه گونه بایستی یک مقاله را بنویسم ؟ ب
مقاله شماره 126 : حذف نویز از سیگنال EEG بر پایه تبدیل موجکزمینه مرتبط : پردازش سیگنال - پردازش سیگنال های حیاتیسال انتشار 2009✅✅✅✅ترجمه و گزارش و کدهای  شبیه سازی این مقاله موجود است.

فایل لاتین مقاله در کانال زیر موجود می باشد:
@arshaddars

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲
کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدا
می کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفا
نذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورا
می زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفی
باب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد ، در ماجرا
چون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جان
مقاله شماره 134Modeling and Identification of Human Neuromusculoskeletal Network
Based on Biomechanical Property of Muscle
سال انتشار ۲۰۰۸ مدلسازی,و شناسایی شبکه عصبی عضلانی اسکلتی انسان براساس پارلمترهای بیومکانیکی عضلهشبیه سازی گزارش کار ۸خلاصه مقاله ۳پاور ۳۱ ص عالیجهت دریافت نسخه اصلی این  مقاله به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید.
@arshaddars
طلوعِ عشق مقابلۂ حمد و نعت
بحمداللہ قم المقدسہ میں مقیم اُردو شعراء کی ’’بزم استعارہ‘‘ نے حق تعالیٰ جل‌جلاله اور حبیبِ داور صلی اللہ علیہ و آلہ وسلم کے حضور نذرانہ عقیدت پیش کرنے لئے حمد و نعت کا انعامی شعری مقابلہ ترتیب دیا جسمیں ایران میں مقیم شعراء نے بھرپور حصہ لیا. مقابلے کی نتائج کے اعلان اور تقسیم انعامات کے لئے ۱۶ ربیع الاول ۱۴۴۱ ہجری حسینیہ ابولفضل قم میں پرشکوہ تقریب منعقد کی گئی جس میں شعراء نے نذرانہ حمد و نعت پیش کیا. حمد اور

بسم الله
ای که برای هر خیری به او امید دارم،
و از خشمش در هر شری ایمنی جویم،
ای که می دهد (عطای ) بسیار در برابر (طاعت ) اندک،
ای که عطا کنی به هرکه از تو خواهد،
ای که عطا کنی به کسی که از تو نخواهد،
و نه تو را بشناسد،
از روی نعمت بخشی و مهرورزی،
عطا کن به من به خاطر درخواستی که از تو کردم،
همه خوبی دنیا و همه خوبی و خیر آخرت را،
و بگردان از من به خاطر همان درخواستی که از تو کردم،
همه شر دنیا و شر آخرت را،
زیرا آنچه تو دهی چیزی کم ندارد،
بیفزا بر من از
به اطلاع دانشجویان محترمی که در ترم جاری درس توزیع انرژی الکتریکی را اخذ نموده اند می رساند برای انتخاب مقاله به منظور انجام پروژه درسی می توانند با انتخاب یک مقاله از مقالات پیشنهاد شده ذیل و درج شماره شناسایی دانشجویی و شماره مقاله در بخش نظرات همین مطلب نسبت به انتخاب عنوان مقاله خود اقدام نمایند.
ادامه مطلب
به اطلاع دانشجویان محترمی که در ترم جاری درس کنترل توان راکتیو را اخذ نموده اند می رساند برای انتخاب مقاله به منظور انجام پروژه درسی می توانند با انتخاب یک مقاله از مقالات پیشنهاد شده ذیل و درج شماره شناسایی دانشجویی و شماره مقاله در بخش نظرات همین مطلب نسبت به انتخاب عنوان مقاله خود اقدام نمایند.
ادامه مطلب
کارگاه مقاله نویسی (با هدف آشناشدن شرکت کنندگان باساختار یک مقاله علمی استاندارد و مراحل نوشتن آن بصورت کامل) ، روز پنجشنبه 24 بهمن 1398 برگزار خواهد شد.
مهلت ثبت نام تا 23 بهمن ماه می باشد.
جهت ثبت نام به اطلاعیه مربوط به کارگاه مراجعه فرمایید.
مطمئن باشید این دوره یکی از قوی ترین و مفیدترین کارگاه مقاله نویسی مطابق با استاندارد های علمی بروز دنیا می باشد. بنابراین توصیه می کنیم از فرصت استفاده نمایید.
برای ترجمه مقاله انگلیسی خود می توانید به وبسایت زیر مراجعه کنید و با کمترین هزینه ممکن سفارش ترجمه خودتون رو ثبت کنید.
در تاریخ 2 اردیبهشت 98 قیمت ترجمه هر صفحه انگلیسی به فارسی در سایت زیر 3800 تا 4000 تومان هست.
برای ورود به سایت سفارش ترجمه کلیک کنید

ترجمه مقاله انگلیسی و ترجمه مقاله آنلاین و ترجمه مقاله
رایگان و ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی و ترجمه مقاله استراتژی چیست پورتر و ترجمه
مقاله حسابداری و ترجمه مقاله پزشکی انگلیسی به فارسی و ترجمه
نوشتن مقاله و بازنویسی مقاله انگلیسی آن باید توسط افراد حرفه ای صورت گیرد تا طبق استاندارد های مقاله نویسی، محتوایی ارزشمند و پربار تحویل دهید. کمک گرفتن از تیم های پارافریز و بازنویسی مقاله می تواند بهترین راه حل در این راستا باشد. 
آگاهی کامل به قوانین مقاله نویسی و هم چنین به کار بردن استاندارد های مقالات انگلیسی و شبیه کردن آن به یک ساختار متفاوت، از توانایی های بارز تیم های بازنویسی و پارافریز مقاله می باشد.  استفاده از گرامر استاندا
همه اساتید و دانشجویان و پژوهشگرانی که تجربه نوشتن مقاله داشته اند می دانند که باید توجه ویژه ­ای به نگارش چکیده ­ی مقاله­ ی خود داشته باشند. چکیده ­مقاله شما برای ارائه ­ی سابقه ی فشرده و مختصری از نتایج شما در قالب زیرمجموعه ­ای از واژه ­هایی که در مقاله ­تان استفاده می­کنید ضروری است. این بخش از مقاله ­ی شما بایستی حاوی مهم­ترین و جالب­ترین بخش­ های کار شما باشد.
ادامه مطلب
به دعوت صاحب وبلاگ سکوت این مطلب را می نویسم و از نای دل، میرزا مهدی، اسفندگی، ویکی رضوی و آرمان دعوت می کنم در این چالش شرکت کنند:
۱. پدر خوبی بشوم.
۲. کتابهایم را به چاپ برسانم.
۳. تمام ایده هایی را که در ذهن دارم، به مقاله تبدیل کنم‌.
۴ و ۵ و ۶. ................. (حضرت علی-ع- فرمودند: افشا کردن کاری پیش از تحکیم آن، باعث در هم شکسته شدن آن می شود).
۷. از تمام کسانی که حقّی به گردن من دارند، حلالیّت بگیرم.
۸. نماز و روزه های قضا شده ام را ادا کنم.
۹. با همسرم سف
مثلثات یکی از مباحث مهمی هست که بسیاری از معلمان و دانش‌آموزان با آن مشکل دارند. به همین خاطر روش‌هایی که عملکرد دانش‌آموزان را بهبود ببخشد، طرفداران زیادی دارد. یکی از این روش‌ها، تلفیق ارزشیابی و یادگیری است که می‌تواند منجر به یادگیری عمیق‌ شود.در مقاله زیر تاثیر کاربرد نقشه مفهومی در ارزشیابی مثلثات در دانش‌آموزان بررسی شده.مشاهده مقاله: https://plink.ir/Ifqt4
+پیشنهاد می‌کنم حتما مقاله را مطالعه کنید✍+ به کارگیری روش گفته شده در مقاله، بس
با سلام خدمت پژوهشگران، اساتید و مبلغان عزیز
نخستین مقاله ای که در سایت بارگزاری می کنم، مربوط است به مقاله آقای کاتلر و لوی که در سال 1969 منتشر شد. عنوان این مقاله این است:
Broadening the concept of marketing
تقریبا تمامی مقالات بازاریابی دین در معرفی مبنای خود به این مقاله اشاره کرده اند.
امیدوارم که براتون قابل استفاده باشه.
موفق باشید.
نشر مقاله در ژورنال های دارای اعتبار تحت عنوان قسمتی از دوری ناپذیر مراحل علم آموزی در مقاطع دانشگاهی به شمار می‌آید . چاپ مقاله‌ها علمی نشان‌ دهنده‌ی علاقه‌ی دانش جو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت او در انجام آن می باشد . و در بیشتر دانش کده های مرزوبوم 2 نمره پایان طومار اختصاص به چاپ مقاله از پایان طومار وابستگی میگیرد . دانشجویانی که دارنده مقاله ها علمی میباشند , بخت بالاتری برای اخذ قبول در مقاطع تحصیلی فراتر , مخصوصا در بازه دکتر
توی دفترم نوشته بودم یه مقاله از والتر بنیامین زبان ترجمه. فکر کنم طبق معمول اشتباه شنیدم سرچ کردم مقاله هایی از بنیامینو پیدا کردم. کلی ذوق کردم از اینجا میتونین دانلود کنین. من نمیدونم چجورین چون هنوز خودم نخوندم نمیدونم ترجمه های دیگه ای هست یا نه البته مقاله ی اثر هنری در عصر مکانیکی رو خوندم. ولی باقی رو نه.  گفتم شاید تو هم مثل من سر ذوق بیای با دیدن این مقاله های بنیامین. دوست دارم بیشتر ازش بخونم. دلم براش تنگ شده بود. شایدم تو خونده با
پیش از این راجع به افزونه های وردپرس در مقاله ای با عنوان «۱۵ افزونه سئو برتر وردپرس» صحبت کردیم و با انواع و اقسام این افزونه ها آشنا شدید. در همان مقاله اشاره شد که دو افزونه پرطرفدار و محبوب وردپرس Yoast و All in One هستند. اکنون می خواهیم در این مقاله به …https://blog.iranserver.com/all-in-one-seo-vs-yoast/
در سمرقند بودیم و خوارزم‌شاه سمرقند را در حصار گرفته بود و لشکر کشیده، جنگ می‌کرد. در آن محلّه دختری بود عظیم صاحب جمال، چنان‌که در آن شهر او را نظیر نبود. هر لحظه می‌شنیدم که می‌گفت:«خداوندا کِی روا داری که مرا به دست ظالمان دهی؟ و میدانم که هرگز روا نداری و بر تو اعتماد دارم.» 
چون شهر را غارت کردند و همه خلق را اسیر می‌بردند و کنیزکانِ آن زن را اسیر می‌بردند، او را هیچ المی نرسید و با غایت صاحب جمالی کس او را نظر نمی‌کرد. تا بدانی که هر ک
دارم بلند بلند غُر می زنم و هی به خدا گلایه می کنم...
-می گوید: چک دو امضا دیده ای؟
من: نه
-حتما شنیده ای؟
آره
-مدل این چک ها اینجوریه که تا امضای دو نفری که صاحب امضا هستند نباشه، نقد نمی شه. حتی اگه معتبرترین آدم های شهر یا دنیا بیان به جای امضا کننده دوم امضا کنند، باز هم فایده نداره؛ چون بانک فقط صاحب امضا رو قبول داره.
اتفاقات زندگی هم مثل چک دو امضاست. یه امضا خواستن آدماست و امضای دوم خواستن خداست...
-یاد بگیر تا خدا نخواد هیچ چیز امکان نداره حت
                                      ˝بسم رب الشهداء والصدیقین˝
این وبلاگ جهت معرفی و آشنایی هرچه بیشتر و بهتر ما با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد شده ان شاءالله با توکل بر خدا و یاری آقا صاحب الزمان بتوانیم در کنار همدیگه فعالیت مفید و مثمرثمری را انجام بدهیم.
✏  از شما همراهان گرامی جهت کمک در راستای تحقق بخشیدن این هدف درخواست  کمک و همراهی دارم لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بفرستید تا ان شاءالله بتوانیم به کارمون کیفیت ببخشیم.
بدون شک برای رسیدن به یک مقاله خوب ، حتما باید چند نمونه موفق از آن را ببینیم . دانلود مقاله از سایت های مطرح یکی از راه های مناسب می باشد . سایت ایران پیپر با در اختیار دادن تمامی منابع علمی این امکان را به شما می دهد تا تمامی مقالات مورد نظر خود را با کمترین زمان ممکن بدست آورید . قواعد مقاله نویسی چیست؟پژوهش و تحقیات علمی یک کدام از موادسازنده کلیدی عمل های علمی می‌باشد و می شود به جد اعلام کرد که مبنا و بنیان ترقی علمی همین پژوهش ها و پژوهش ه
A New Inter Cluster Validation Method for  Unsupervised Clustering Techniquesسال انتشار : 2013ترجمه و شبیه سازی کامل این مقاله موجود می باشد .زمینه مرتبط: شبکه های عصبی _ شناسایی الگو09388998901 شماره تماس ما برای هماهنگی جهت دریافت ترجمه و شبیه سازی  مقاله مورد نظر می باشد.
@arshaddars
ویرایش نیتیو مقاله چیستویرایش نیتیو مقالات در گرفتن اکسپت سریع مقاله اهمیت ویژه‌ای دارد. ممکن است شما مقاله پژوهشی خود را نوشته و هدف اصلی‌تان این باشد که سریع آن را منتشر کنید تا از مزایای چاپ مقاله در رزومه تحصیلی و شغلی خود استفاده کنید. وجود مشکلات نگارشی، غلط‌های املایی و اشتباهات گرامری در متن مقاله و عدم رعایت فرمت مجله می‌تواند روند و سرعت پذیرش مقاله را کاهش دهد.
اگر مشکلات گرامری و زبانی زیادی در مقاله وجود داشته باشد، بسیاری
این وبلاگ جهت معرفی و آشنایی هرچه بیشتر و بهتر ما با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد شده ان شاءالله با توکل بر خدا و یاری آقا صاحب الزمان بتوانیم در کنار همدیگه فعالیت مفید و مثمرثمری را انجام بدهیم.
✏  از شما همراهان گرامی جهت کمک در راستای تحقق بخشیدن این هدف درخواست  کمک و همراهی دارم لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بفرستید تا ان شاءالله بتوانیم به کارمون کیفیت ببخشیم.

در تحصیلات تکمیلی، مباحث آموزشی کمرنگ تر می شوند و دانشجو موظف به انجام کارهای پژوهشی است. اولین پیشنهاد برای یک پژوهشگر تازه کار ارائه مقالات کنفرانسی است. حتی افراد کارکشته هم با ارائه مقالات کنفرانسی در مورد کار خود بحث می کنند. در مقالات کنفرانسی، بازخورد هایی که از داوران گرفته می شود سبب قوی تر شدن ایده می شود.  ارزش کار را بیشتر کرده و  و یک فرصت عالی را جهت تبدیل یک مقاله کنفرانسی به یک مقاله ISI خلق می کند. در ادامه در مورد ساختارهای ی
آیت الله کشمیری:
روزی یک ساعت با حضرت خلوت کنید،در جای خلوت زیارت سلام علی آقا یاسین بخوانید،المستغاث یک یابن الحسن و المستعان یک یابن الحسن به عدد زیاد بگویید.یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی بگویید.توسل به او پیدا کنید تا رفاقت با حضرت زیاد شود.
به اطلاع دانشجویان محترمی که در ترم جاری درس کنترل توان راکتیو را اخذ نموده اند می رساند برای انتخاب مقاله به منظور انجام پروژه درسی می توانند با انتخاب یک مقاله از مقالات پیشنهاد شده ذیل و درج شماره شناسایی دانشجویی و شماره مقاله در بخش نظرات همین مطلب نسبت به انتخاب عنوان مقاله خود اقدام نمایند.
ادامه مطلب
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

#حدیث_مهدوی 
امام حسین(ع)
«قائم هذه الأمة التاسع من ولدی صاحب الأمر، و هو الذی یقسم میراثه و هو حی».
«قائم این امت نهمین فرزند من است که او صاحب این امر است و میراثش تقسیم می شود در حالیکه او زنده است».
اعلام الوری/ ص401

مقاله شماره 107 :: Segmentation  of  brain  MR  images  using  rough  set based  intuitionistic  fuzzy  clusteringسال انتشار : 2016 ژورنالی می باشد.
ترجمه کامل ، فایل ارائه کامل (پاور پوینت ) و نیز شبیه سازی هایی از این مقاله موجود می باشد.
زمینه مرتبط: پردازش تصویر _ شناسایی الگو

@arshaddars

باسمه تعالییاران پیغمبرمقدادغزل۳
گفت پیغمبر پیام نور مطلق ذوالجلالدر خصوص حب جمعی، صاحب شأن و جلال
می نماید نام آنها را، پیمبر این چنینهست مقداد و ابوذر ، مظهر صد ها خصال
همره سلمان و مولا ، می کند تاکید حقچون نمی خواهند آنان، ذلت و ظلم و ظلال
گفت صادق در خصوص ابن اسود اینچنیندر مقام هشتم ایمان و فهم است و خیال
او نگوید فاطمه قبرش کجا مخفی بودمی کند تشییع وی را، می برد بهر وصال
هست پیوندی ورا ، با دخت عموی نبیچونکه احمد دید وی را صاحب درک
از چوب گردو و گلابی با شیوه منبت کاری بدون به کار رفتن میخ و یا هر فلز دیگر ساخته شده است. منبر فوق چهارده پله دارد و در میان مردم به منبر صاحب الزمان معروف است. سازنده آن از ذکر نام خود خودداری کرده و حتی تاریخ ساخت آن را نیز بیان نکرده و اما به نظر کارشناسان زمان ساخت آن به ۳۰۰ سال قبل برمی‌گردد، این ایوان در عصر حکومت فتحعلی شاه قاجار و به در دایره المعارف بناهای تاریخی ایران آمده که سازنده این اثر، استاد محمد نجار خراسانی منبت کار عصر قاجار
وَالعَصر
قسم خورده است ب « عصر»
« فشردگی»
فشاری ک در خود، تلاطم دارد و قبض و بارش و رویش
وَ أنزلنا مِنَ المُعصِراتِ ماءً ثَجّاجاً
گفته اند مُعصِر زنی است ک تازه بلوغش رسیده
بلوغ
مبدأ رویش
مبدأ بارش
و تو را صاحب عصر نامیده اند.
و بحق، صاحب عصری
صاحب قبض
صاحب بارش
صاحب رویش
مرا هم بفشار.
عصاره ام را از وجود من خارج کن
بگذار تا خودِ خودم ببیند ک چیست؟ کیست؟ چه می خواهد و کجا می رود؟
و جای تأمل است در سنخیت عصیر و مُعصِر و ماء
ک جوهره و طینت هر دو یکی
راه دشوار است و باید همسفر پیدا کنم عارفی صاحب دل و صاحب نظر پیدا کنم جاده پر پیج و خم است و باید ازآن بگذرم راه را باخوردن خون جگر پیدا کنم هرکدام از همرهانم از مسیری رفته اند کاش از حال رفیقانم خبر پیدا کنم گرچه سرمست از شرابی سرخ و چندین ساله ام باید از این می رفیقی کهنه تر پیدا کنم چون که لطف شیخ و زاهد گاه هست و گاه نیست می روم تا اینکه یاری معتبر پیدا کنم بنده ی آنم که در محراب عشقش روز و شب دست و پا گم میکنم تا بال و پر پیدا کنم یارب از تردام
راه دشوار است و باید همسفر پیدا کنم عارفی صاحب دل و صاحب نظر پیدا کنم جاده پر پیج و خم است و باید ازآن بگذرم راه را با خوردن خون جگر پیدا کنم هرکدام از همرهانم از مسیری رفته اند کاش از حال رفیقانم خبر پیدا کنم گرچه سرمست از شرابی سرخ و چندین ساله ام باید از این می رفیقی کهنه تر پیدا کنم چون که لطف شیخ و زاهد گاه هست و گاه نیست می روم تا اینکه یاری معتبر پیدا کنم بنده ی آنم که در محراب عشقش روز و شب دست و پا گم میکنم تا بال و پر پیدا کنم یارب از تردام
#حدیث_مهدوی
امام محمد باقر(ع)

«عبدالله بن عطا می گوید: به خدمت امام باقر علیه‌السلام شرفیاب شدم و عرض کردم: شیعیان شما در عراق بسیار فراوانند و در میان اهل بیت پیامبر کسی همانند شما نیست. فرمود: ای عبدالله! سخنان اراذل و اوباش را در مغز خود وارد کرده ای، به خدا سوگند صاحب شما من نیستم. پرسیدم:پس صاحب ما چه کسی است؟ فرمود:-«انظر من یخفی علی الناس ولادته فهو صاحبکم».-«نگاه کن، کسی که ولادتش بر مردم پوشیده بماند او صاحب شماست».
اعلام الوری/ ص402
مقاله علمی و پژوهشی در حوزه تجوید قرآن کریم
​​​​​​​مقاله علمی و پژوهشی وجوه شباهت حضرت عیسی با حضرت آدم
مقاله علمی و پژوهشی در زمینه نقش قرآن در پایه گذاری علم لغت
مقاله علمی و پژوهشی با موضوع تشابه و مجاز و بلاغت معصومان
مقاله علمی و پژوهشی در مورد جایگاه عهدنامه‌ی امیرالمومنین علی(ع) به مالک اشتر
مقاله علمی و پژوهشی ادراکات فراحسی و قرآن
مقاله بررسی سندی و دلالی امتناع امام علی (ع) از خلافت
مقاله روش شناسی نقد علامه امینی بر احادیث مو
#حدیث_مهدوی

کلام امام زمان(عج)
«انا المهدی، و انا صاحب الزمان، و انا القائم الذی املأ الارض عدلا، کما ملئت جورا، و ان الأرض لا تخلو من حجة، و لا یبقی الناس فی فترة، فهذه امانة لا تحدث بها الا اخوانک من اهل الحق».
ای شیعه ما «من مهدی هستم، من صاحب الزمان هستم، من آن قائم هستم که روی زمین را پر از عدالت می کنم، چنانکه با بی عدالتی پر شده باشد. هرگز روی زمین خالی از حجت نمی ماند و مردم در فترت نمی مانند. این امانت است پیش تو، جز به برادرانت از اهل ح
مقاله شماره 129 : طراحی و بهینه سازی یک مدل طبقه بندی کننده  شبکه عصبی برای شناسایی حرکت دست انسان ازسیگنال EMG
سال انتشار ۲۰۱۳
زمینه مرتبط: عصبی عضلانی_شبکه عصبی
ترجمه و  گزارش شبیه سازی  ونتایج اش و  گزارش کلی مقاله   ۹ صفحه  ای موجود میباشد.

@arshaddars
سیستم های یو پی اس دستگاه خیلی حساسی می باشند.حساس از این نظر که در هنگام بوجود آمدن کوچکترین خطا و ایراد فوراً ارور داده و خاموش می شود یا به حالت بای پس می رود و لوازم برقی و تجهیزات متصله را پشتیبانی نمی کند. در بیشتر این خطاها دستگاه یو پی اس ایراد خاصی نداشته و نیازمند تعمیر اساسی ندارند. پس صاحب یوپی اس می تواند با کمی یادگیری مقاله آموزش عیب یابی UPS ، ایرادات دستگاه ups را برطرف نماید. اساس تعمیر همه لوازم برقی عیب یابی قطعات آن می باشد.
اد
مقاله ۱ - کوله پشتی یک هکر

درود به همه !

امیدوارم حالتون خوب باشه دوستان . از این به بعد قرار هستش که یه سری مقالاتی نیز علاوه بر پست های آموزشی روی وبلاگ منتشر کنیم .
خب تصمیم گرفتم موضوع اولین مقاله این باشه :‌ کوله پشتی یک هکر
ادامه مطلب
 همانطور که کسب و کارهای مختلف در اینستاگرام پیشرفت میکنند ، تجربه کاربری افراد نیز پیشرفت میکند و کم کم روش های قدیمی جذب مخاطب تاثیر خود را از دست میدهند.
اگر صاحب یک کسب و کار هستید و از صفحه اینستاگرام استفاده میکنید با رابین همراه باشید تا 4 نکته اساسی برای پیشرفت کسب و کار اینستاگرامی را در این مقاله شرح دهیم

ادامه مطلب
سلام
مقاله‌ای نوشتم با این پیش‌فرض که کرونا ویروس جدید ساخته دست بشر باشد. البته هر چند خود مفروض مقاله با علامت‌سوالهایی مواجه هست، ولی اهمیت موضوع باعث می‌شود که از پرداختن به آن غافل نباشیم. مقاله در لینک زیر در دسترس عموم قرار دارد:
https://b2n.ir/sars2-ncov-2
#حدیث_مهدوی
امام محمد باقر

«عبدالله بن عطا می گوید: به خدمت امام باقر علیه‌السلام شرفیاب شدم و عرض کردم: شیعیان شما در عراق بسیار فراوانند و در میان اهل بیت پیامبر کسی همانند شما نیست. فرمود: ای عبدالله! سخنان اراذل و اوباش را در مغز خود وارد کرده ای، به خدا سوگند صاحب شما من نیستم. پرسیدم:پس صاحب ما چه کسی است؟ فرمود:-«انظر من یخفی علی الناس ولادته فهو صاحبکم».-«نگاه کن، کسی که ولادتش بر مردم پوشیده بماند او صاحب شماست».
اعلام الوری/ ص402
کنفرانس بوک , تحت عنوان برگزیدگان موتور جستجوی کنفرانس در وب لاگ خویش , اطلاعاتی‌که دانشجو ها , اساتید و دانشمندان نیازمند مطالعه و پی بردن آن می باشند را گردآوری و در وب لاگ خویش قرار میدهد . دانشجو ها در مقاطع فوق لیسانس ( کارشناسی ارشد ) و دکترا و دانشمندان نیاز به دسترسی به منابع علمی متفاوت و اخذ مقاله ها پژوهشی سایرافراد دارا‌هستند تا بتوانند در پژوهش خویش باستناد به دیگر پژوهش‌ها کامل شدن کنند . بخش اعظمی از پایگاه‌های علمی که در وب ل
ادامه مطلب
مقاله شماره 101 :: An improved algorithm of Neural Networks with  Cubic Spline Weight Function
یک الگوریتم بهبود یافته از شبکه های عصبی با تابع وزن اسپلاین درجه سوم می باشد.
2010
ترجمه کامل و شبیه سازی با نرم افزار متلب و فایل پاورپوینت این مقاله موجود می باشد .
زمینه : شبکه عصبی

@arshaddars
عنوان کتاب : همه گمراهند جز یمانی صاحب پرچم هدایت
موضوع : دلایل حقانیت سید احمدالحسن (ع) در پاسخ به مقاله «داعش و جریان مدعی یمانی دو روی یک سکه»
نویسنده : شیخ عباس فتحیه
فرمت : pdf
تعداد صفحات : 238 - رنگی
تاریخ انتشار : 1438 ه.ق - 2017 م - 1396 هجری شمسی
قسمتی از پیش‌گفتار کتاب
ادامه مطلب
آیا تاکنون اصلاً مقاله هایی در وب سایتهای مزخرف خوانده اید؟ آیا تا به حال از مقاله هایی که بعد از مدت طولانی خواندن احساس ناامیدی کرده اید ، احساس ناامیدی کرده اید؟ شما باید در مقطعی با چنین مقاله ای روبرو شوید زیرا اینترنت پر از چنین مقاله هایی است. این مقالات بیشتر با کلمات کلیدی پر می شوند زیرا نویسنده معتقد است اگر یک مقاله SEO با صدها کلمه کلیدی خاص شلوغ شود ، الگوریتم موتور جستجو به آن توجه بیشتری خواهد کرد. برای این نویسندگان ، مفهوم سئ
آیا صدقِ «بدعت» وابسته به ذهنیت اشخاص (مثل نیت و قصد و باور آن‌ها) است؟ یا بدعت بودنِ کارها مستقل از ذهنیت‌های مکلف است؟

در این باره، نظریه‌های مختلفی ابراز شده است. مقاله زیر تلاشی است برای توصیف این نظریه‌ها و داوری در باب آن‌ها
گفتنی است این مقاله از نخستین مقالات نگارنده است و تا حدودی نیاز به بازنگری دارد. با این حال، شاکله آن کماکان مورد تأیید است.
این مقاله در جشنواره علامه‌حلی (ویژه پژوهش‌های طلاب) حائز رتبه سوم در استان تهران
#حدیث_مهدوی
امام کاظم(ع)
«کأنی برایات من مضر مقبلاات خضر مصبغات، حتی تأتی الشامات، فتهدی الی ابن صاحب الوصیات».
«گویی پرچم‌های مضر را با چشم خود می بینم که به رنگ سبز سیر به حرکت در آمده، تا وارد شامات می شود و در آنجا به فرزند صاحب وصیت‌ها تسلیم می شود».
بشارة الاسلام/ ص152منظور از صاحب وصیت‌ها، حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم است که همه ی اوصیاء با وصیت او وصی شده اند. و در نتیجه معنی حدیث چنین خواهد بود: در دمشق به فرزند پیامبر صلی ال
5 قدم برای تولید یک محتوای مناسب در سایت
5 قدم برای تولید یک محتوای مناسب در سایتبا 5 قدم اصلی و اساسی سئو و بهینه سازی مقاله های سایت آشنا شوید…
سلام به همراهان عزیز و گرامی وب سایت انار، بنده امیرحسین فخاری هستم با یک مقاله بسیار مهم دیگه همراه شما خواهم بود.
5 قدم برای تولید یک محتوای مناسب در سایت !!! یعنی برای نوشتن یک مقاله چه اصولی در سئو و بهینه سازی سایت را باید رعایت کنیم.
پس در این مقاله با 5 قدم اصلی و اساسی سئو و بهینه سازی مقاله های سا
سفر کاری به تبریز
ترخیص کار گمرک، یک شخصیت حقیقی یا حقوقی است که از جانب صاحب کالا موظف می شود کالای وارداتی وی را از گمرک ترخیص کند. به عبارت دیگر ترخیص کار گمرک، وکیل صاحب کالا در زمینه ترخیص کالا از گمرک است. ترخیص کار گمرک را با نام حق العملکار گمرک نیز می شناسیم.
ادامه مطلب
خب من امسالمو با خوندن یه مقاله شروع میکنم. فعلا که تو خونه ایمو خبریم نیست شب میریم خونه باباحاجی تا شب وقت دارم بخونم. هنوز باورم نمیشه سال نو شده. براش کلی ذوق دارم. دلم میخواد خوب شروعش کنم خوب ادامه بدم و خوب تمومش کنم. یعنی میشه امسال سال پر کاری برام باشه؟ اسم مقاله مدرنیته و هویت شخصی هست : خود و جامعه در عصر مدرن متاخر نوشتهٔ آنتونی گیدنز ترجمهٔ فرشید آذرنگ. 
چاپ مقاله isi در ژورنالهای معتبر بین المللی برای دانشجویان بسیار حائز اهمیت است.زیرا با استفاده از چاپ مقاله ISI خود می توانند صاحب امتیازاتی در مراحل تحصیلی و کاری خود باشند. دانشجویان استان سمنان و شهر شاهرود می توانند با مطالعه این مقاله با موسسه چاپ مقاله isi در شاهرود آشنا شوند. شما دانشجویان می توانید جهت چاپ مقاله isi ، پذیرش مقاله isi ، استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ مقاله علمی و پژوهشی با ما درتماس باشید.
انتخاب مجله مناسب جهت چاپ مقال
ثبت شرکت لهستان از روش‌های متنوعی امکان‌پذیر است. خوشبختانه دولت لهستان امکان اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت را فراهم کرده است و در صورتی که فردی بتواند کسب و کار خود را حفظ کند، پس از گذشت پنج سال می‌تواند اقامت خود را به اقامت دائمی تبدیل نماید. در این مطلب تصمیم داریم به یکی از شیوه‌های عالی و معروف برای ثبت شرکت لهستان اشاره کنیم. کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بسیاری تاکنون از این روش استفاده کرده‌اند و از آن رضایت کامل دارند.
ثبت ش
ساخت وب سایت یکی از راه های رسیدن به کسب درآمد ثابت است در این مقاله در مورد چگونه یک سایت حرفه ای با وردپرس درست کنید مطالب مفیدی گذاشته می شود زیرا خیلی از دوستان پیام دادن چطور یک وب سایت درست کنم از کجا شروع کنم؟ و…
این مقاله برای افراد مبتدی مفید است و سعی شده است روش های رایگان و به صرفه آموزش داده شود و از تجربه های خودم در این مقاله استفاده کنم.
ادامه مطلب
قبل از این که کتاب جدید شروع کنم تصمیم دارم مقالهٔ مرگ مؤلف رو که نوشتهٔ رولان بارت هست و با ترجمهٔ فرزان سجودی دارم رو بخونم چون موقع نوشتن دفترمم رسیدم به اون جلسه از کلاسمون که این مقاله رو خوندیم برام یه مروری هم میشه و این که کتاب بعدی‌که قراره شروعش کنم داستان سارازین بالزاک رو هم داره هم تو مقاله راجع بهش نوشته هم فکر کنم تو کتاب. خلاصه که همین برم شروع کنم. 
رضا بهرام از خواننده های محبوب و صاحب سبک ایرانی است که با اهنگ های زیبا و دلنشین اخیر خود توانسته محبوبیت زیادی را در بین طرفداران خود به دست بیاورد. در این مقاله از سایت بیوگرافی ها میخواهیم زندگینامه این هنرمند را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.
رضا بهرام در استان یزد و در بیستم دی ماه سال ۱۳۷۰ به دنیا آمده اند. ایشان تحصیلات خود را در لیسانس مدیریت مالی و در دانشگاه علم و فرهنگ یزد به اتمام رسانده اند. ایشان علاوه بر موسیقی علاقه فراوانی نیز ب
طوری که پسرک ساختمان ما، بین بازی و شلوغی‌ها تا اسم پدر یا مادرش را می‌شنود برمی‌گردد سمت گویندۀ آن اسم‌ها را، خیلی دوست دارم. تازگی‌ها دست از بازی می‌کشد و رو به صاحب صدا می‌پرسد "چی می‌گی؟!".

حاشیه:
تو را ز کنگرۀ عرش می‌زنند صفیر... با خودم زمزمه می‌کنم و فکر می‌کنم اطراف من هر ثانیه، همه چیز، اسم صاحب و ربّم را صدا می‌کند، و من باز در پیِ بازی خودم هستم...
آثار هنری! نگهداری ازشون سخته. برای کسی که اون اثر حاصل رنج و زحمتش نیست فرقی با سایر اشیا نداره ولی برای کسی که از جون و روحش واسش خرج کرده و خلقش کرده مثل بچه اش میمونه و طاقت نداره یه خراش روش بیفته چه برسه چیزی ازش کم بشه.
برای همینه استرس گرفتم و مضطرب شدم، چون خودم صاحب آثار هنری انگشت شمار ولی پز زحمتی هستم خودمو جای صاحب اثر گذاشتم و نگرانیشو درک کردم و سعی کردم نذارم آسیبی به آثارش برسه. امیدوارم تصمیم درستی بوده باشه.
مقاله «بررسی عوامل فراسازمانی موثر بر مدیریت پژوهش و فناوری در ایران» که برگرفته از پژوهشی در سال 1389 است منتشر شد. 
این مقاله در نشریه مدیریت در دانشگاه اسلامی، سال ششم، شماره2 (1396) به چاپ رسیده است. 
جهت دانلود این مقاله می توانید به لینک مراجعه کنید.
این سامانه قادر است از بین مجلات فارسی، مجله مناسب جهت چاپ مقاله فارسی‌تان را پیشنهاد دهد.
«سامانه ژورنال ­یاب ایران» 
«سامانه ژورنال­ یاب ایران» به نویسندگان فارسی زبان این امکان را می­‌دهد تا مناسب­ترین ژورنال در حوزه موضوعی مقاله تازه نگاشته شده خود را از بین مجموعه ژورنال­های معتبر ایران پیدا کند. 
جهت استفاده از این سامانه کافیست عنوان و چکیده مقاله نوشته شده در فیلدهای مربوطه وارد کنید تا طی چند ثانیه فهرستی از ژونال­ های­ ایرانی
#حدیث_مهدوی 
امام زین العابدین(ع)
«اما ان ذا القرنین قد خیر بین السحابین، فاختار الذلول و ذخر لصاحبکم الصعب، فقیل له و ما الصعب؟ فقال: ما کان من سحاب فیه رعد و صاعقه و برق فصاحبکم یرکبه، اما انه سیرکب السحاب و یرقی فی الاسباب، اسباب السماوات السبع و الارضین السیع، خمس عوامر و اثنتان خربتان».

«ذوالقرنین در میان دو نوع ابر مخیر شد او ابر رام را برگزید و برای صاحب شما ابر ناآرام را نگهداشت. پرسیدند: ابر ناآرام چیست؟ فرمود: آن ابری که رعد و برق و

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شیائومی کالا نمایندگی شیائومی در ایران